Ευχαριστουμε πολυ την Προεδρο και τον Αντιπροεδρο του Συνδεσμου Κοινωνικων Λειτουργων Κυπρου για την πολυτιμη στηριξη τους προς τον συνδεσμο μας και την εκστρατεια Love Nest..https://folia-agapis.com/…/%CE%B5%CE%BA%CF%83%CF%84%CF…/
![](https://folia-agapis.com/wp-content/uploads/2021/02/52303458_2224092701183930_2137654469314215936_n.jpg)
Ευχαριστουμε πολυ την Προεδρο και τον Αντιπροεδρο του Συνδεσμου Κοινωνικων Λειτουργων Κυπρου για την πολυτιμη στηριξη τους προς τον συνδεσμο μας και την εκστρατεια Love Nest..https://folia-agapis.com/…/%CE%B5%CE%BA%CF%83%CF%84%CF…/